Ştirea zilei

Tragere la sorţi: Lista preşedinţilor şi locţiitorilor secţiilor de votare

Tragerea la sorţi privind desemnarea preşedinţilor birourilor electorale ale secţiilor de votare constituite pentru alegerea autorităţilor administraţiei publice locale din data de 27 septembrie 2020 şi a locţiitorilor acestora a avut loc azi la Sala de videoconferinţe a Prefecturii Tulcea în prezenţa preşedintelui Biroului Electoral de Circumscripţie Judeţeană nr. 38 TULCEA, judecător Daniel Nicola-Gheorghiu, precum şi a subprefectului judeţului Tulcea, Carmen Caloianu.

La această tragere la sorţi au fost participanţi peste cinci sute de experţi electorali din totalul celor peste şase sute de experţi electorali din baza de date a Autorităţii Electorale Permanente pentru judeţul Tulcea. Diferenţa de circa o sută de experţi se justifică prin faptul că unii dintre aceştia au fost desemnaţi, norocul loc, preşedinţi ai Birourilor Electorale de Circumscripţie, în timp ce alţii au cerut suspendarea de la acest scrutin din motive personale diverse.

Spre deosebire de operatorii care vor participa la aceste alegeri în secţiile de votare şi care au fost desemnaţi, tot prin tragere la sorţi, în urmă cu o săptămână, preşedinţii şi locţiitorii secţiilor de votare pot fi înlocuiţi doar excepţional, prin incuviinţarea preşedintelui Biroului Electoral de Circumscripţie Electorală Judeţeană. Mai mult, neparticiparea acestora la scrutinul din 27 septembrie 2020 poate fi sancţionat cu amendă.

Mai jos aveţi lista preşedinţilor şi locţiitorilor din fiecare secţie de votare din judeţul Tulcea.

*Pentru vizualizare completă a tabelului de pe mobil, întoarceți telefonul pe orizontală!

Nr.
UAT
Secţie
Instituţia
Funcţia
Nume
Prenume
1
MUNICIPIUL TULCEA
1
Grădiniţa cu program prelungit nr.18
Preşedinte
PETRICĂ
LIGIA-MĂDĂLINA
2
MUNICIPIUL TULCEA
1
Grădiniţa cu program prelungit nr.18
Locţiitor
FILAT
PAVEL
3
MUNICIPIUL TULCEA
2
Grădiniţa cu program prelungit nr.18
Preşedinte
NICHITA
CRISTINA- MAGDALENA
4
MUNICIPIUL TULCEA
2
Grădiniţa cu program prelungit nr.18
Locţiitor
SZADE
LAURA
5
MUNICIPIUL TULCEA
3
Şcoala gimnazială ” Ion Luca Caragiale”
Preşedinte
VĂDUVA
AURELIA-MARLENA
6
MUNICIPIUL TULCEA
3
Şcoala gimnazială ” Ion Luca Caragiale”
Locţiitor
COSTEA
TINCUŢA
7
MUNICIPIUL TULCEA
4
Şcoala gimnazială ” Ion Luca Caragiale”
Preşedinte
BUTURUGĂ
GINA-AURELIA
8
MUNICIPIUL TULCEA
4
Şcoala gimnazială ” Ion Luca Caragiale”
Locţiitor
IVANOV
MARILENA
9
MUNICIPIUL TULCEA
5
Şcoala gimnazială ” Ion Luca Caragiale”
Preşedinte
NEGOIŢĂ
ALEXANDRU
10
MUNICIPIUL TULCEA
5
Şcoala gimnazială ” Ion Luca Caragiale”
Locţiitor
POPESCU
SIMONA
11
MUNICIPIUL TULCEA
6
Grădiniţa cu program prelungit nr.13
Preşedinte
VÂRNAV
MARIUS
12
MUNICIPIUL TULCEA
6
Grădiniţa cu program prelungit nr.13
Locţiitor
COSTIN
MIRELA-RODICA
13
MUNICIPIUL TULCEA
7
Liceul de Arte “George Georgescu”
Preşedinte
BRUMĂ
ŞTEFAN
14
MUNICIPIUL TULCEA
7
Liceul de Arte “George Georgescu”
Locţiitor
FILATOV
VALI-FLORENTINA
15
MUNICIPIUL TULCEA
8
Liceul de Arte “George Georgescu”
Preşedinte
GRIGORIAN
ANGHELINA
16
MUNICIPIUL TULCEA
8
Liceul de Arte “George Georgescu”
Locţiitor
ZAMFIR
ION
17
MUNICIPIUL TULCEA
9
Liceul de Arte “George Georgescu”
Preşedinte
SAVELI
ADRIANA
18
MUNICIPIUL TULCEA
9
Liceul de Arte “George Georgescu”
Locţiitor
BERECHET
NICOLETA
19
MUNICIPIUL TULCEA
10
Liceul de Arte “George Georgescu”
Preşedinte
CUCULIS
NICOLAE-FÁNICÁ
20
MUNICIPIUL TULCEA
10
Liceul de Arte “George Georgescu”
Locţiitor
MATEI
GABRIELA-FÁNICA
21
MUNICIPIUL TULCEA
11
Liceul de Arte “George Georgescu”
Preşedinte
FEDIUC
LILIANA
22
MUNICIPIUL TULCEA
11
Liceul de Arte “George Georgescu”
Locţiitor
IOV
ELENA
23
MUNICIPIUL TULCEA
12
Grădiniţa cu program prelungit nr.12
Preşedinte
CIOARĂ
DOINA
24
MUNICIPIUL TULCEA
12
Grădiniţa cu program prelungit nr.12
Locţiitor
FILIP
MIHAI
25
MUNICIPIUL TULCEA
13
Liceul Teoretic “Ion Creangă”
Preşedinte
DORDEA
LENA-OTILIA
26
MUNICIPIUL TULCEA
13
Liceul Teoretic “Ion Creangă”
Locţiitor
LUŢAN
LUCICA
27
MUNICIPIUL TULCEA
14
Liceul Teoretic “Ion Creangă”
Preşedinte
MOCANU
MIHAELA VASILICA
28
MUNICIPIUL TULCEA
14
Liceul Teoretic “Ion Creangă”
Locţiitor
BERBEACĂ
GABRIELA-EMILIA
29
MUNICIPIUL TULCEA
15
Şcoala Gimnazială “Elena Doamna”
Preşedinte
COVACIU
ANA-MARIA
30
MUNICIPIUL TULCEA
15
Şcoala Gimnazială “Elena Doamna”
Locţiitor
GIUVELIC
CEZAR
31
MUNICIPIUL TULCEA
16
Şcoala Gimnazială “Elena Doamna”
Preşedinte
CÎRLIG
ILICA
32
MUNICIPIUL TULCEA
16
Şcoala Gimnazială “Elena Doamna”
Locţiitor
ALBU
LAURA
33
MUNICIPIUL TULCEA
17
Seminarul Teologic Ortodox “Sf. Ioan Casian”
Preşedinte
NECULAI
AURELIEA
34
MUNICIPIUL TULCEA
17
Seminarul Teologic Ortodox “Sf. Ioan Casian”
Locţiitor
IFRIM-CATRINESCU
VALENTIN
35
MUNICIPIUL TULCEA
18
Seminarul Teologic Ortodox “Sf. Ioan Casian”
Preşedinte
COLNICEANU
DORINEL-IONUJ
36
MUNICIPIUL TULCEA
18
Seminarul Teologic Ortodox “Sf. Ioan Casian”
Locţiitor
RADU
FLORENTINA
37
MUNICIPIUL TULCEA
19
Teatrul “Jean Bart”
Preşedinte
RUSU
DANIEL
38
MUNICIPIUL TULCEA
19
Teatrul “Jean Bart”
Locţiitor
LĂZĂREANU
CARMEN
39
MUNICIPIUL TULCEA
20
Şcoala Gimnazială “Grigore Antipa”
Preşedinte
PINTILIE
VASILE MARIUS
40
MUNICIPIUL TULCEA
20
Şcoala Gimnazială “Grigore Antipa”
Locţiitor
MUNTEANU
MONA
41
MUNICIPIUL TULCEA
21
Şcoala Gimnazială “Grigore Antipa”
Preşedinte
PENTILIE- EPIFANOV
ADELA
42
MUNICIPIUL TULCEA
21
Şcoala Gimnazială “Grigore Antipa”
Locţiitor
MITITELU
MARIUS-CRISTIAN
43
MUNICIPIUL TULCEA
22
Grădiniţa cu program prelungit “Drumbava Minunată”
Preşedinte
BULGARU
VIORICA
44
MUNICIPIUL TULCEA
22
Grădiniţa cu program prelungit “Drumbava Minunată”
Locţiitor
DRĂGOI
ALEXANDRU- OCTAVIAN
45
MUNICIPIUL TULCEA
23
Şcoala Gimnazială “Alexandru Ciucurencu”
Preşedinte
PINŢOIU
ADRIAN
46
MUNICIPIUL TULCEA
23
Şcoala Gimnazială “Alexandru Ciucurencu”
Locţiitor
CAIMACAN
MANUELA-RAMONA
47
MUNICIPIUL TULCEA
24
Şcoala Gimnazială “Alexandru Ciucurencu”
Preşedinte
URSE
ADELINA
48
MUNICIPIUL TULCEA
24
Şcoala Gimnazială “Alexandru Ciucurencu”
Locţiitor
SURDU
DORIN
49
MUNICIPIUL TULCEA
25
Şcoala Gimnazială “Constantin Găvenea”
Preşedinte
ACCELEANU
LĂCRĂMIOARA- MONICA
50
MUNICIPIUL TULCEA
25
Şcoala Gimnazială “Constantin Găvenea”
Locţiitor
NIŢĂ
MARILENA
51
MUNICIPIUL TULCEA
26
Şcoala Gimnazială “Constantin Găvenea”
Preşedinte
PAHOM-GRIGORE
CLAUDIA
52
MUNICIPIUL TULCEA
26
Şcoala Gimnazială “Constantin Găvenea”
Locţiitor
ION
GEORGIANA
53
MUNICIPIUL TULCEA
27
Şcoala Gimnazială “Constantin Găvenea”
Preşedinte
MICLEAN
FLORENTINA-FELICIA
54
MUNICIPIUL TULCEA
27
Şcoala Gimnazială “Constantin Găvenea”
Locţiitor
ŞAPOVAL
DUMITRU
55
MUNICIPIUL TULCEA
28
Punct de încasare taxe şi impozite locale
Preşedinte
COCOŞ
MAGDALENA
56
MUNICIPIUL TULCEA
28
Punct de încasare taxe şi impozite locale
Locţiitor
LUNGU
ANA
57
MUNICIPIUL TULCEA
29
Liceul Teoretic “Grigore Moisil”
Preşedinte
MIHALACHE
ROXANA-TEODORA
58
MUNICIPIUL TULCEA
29
Liceul Teoretic “Grigore Moisil”
Locţiitor
FILIP
EMANUELA
59
MUNICIPIUL TULCEA
30
Liceul Teoretic “Grigore Moisil”
Preşedinte
LAZĂR
ANA
60
MUNICIPIUL TULCEA
30
Liceul Teoretic “Grigore Moisil”
Locţiitor
IORDACHE
ALINA-RALUCA
61
MUNICIPIUL TULCEA
31
Şcoala Gimnazială nr.12
Preşedinte
STANCU
CRISTIANA
62
MUNICIPIUL TULCEA
31
Şcoala Gimnazială nr.12
Locţiitor
IONESCU
ŞTEFAN-COSMIN
63
MUNICIPIUL TULCEA
32
Şcoala Gimnazială nr.12
Preşedinte
BESCHIERIU- IONIŢĂ
BOGDAN
64
MUNICIPIUL TULCEA
32
Şcoala Gimnazială nr.12
Locţiitor
STEPANOV
SILVIA
65
MUNICIPIUL TULCEA
33
Sala de Sport multifuncţională
Preşedinte
NAN
ANA
66
MUNICIPIUL TULCEA
33
Sala de Sport multifuncţională
Locţiitor
DUMITRACHE
IONICA-LUMINIŢA
67
MUNICIPIUL TULCEA
34
Grădiniţa cu program prelungit nr.17
Preşedinte
TERENTE
MĂDĂLINA
68
MUNICIPIUL TULCEA
34
Grădiniţa cu program prelungit nr.17
Locţiitor
GHEORGHE
IOANA
69
MUNICIPIUL TULCEA
35
Grădiniţa cu program prelungit nr.17
Preşedinte
GANEA
CĂTĂLINA
70
MUNICIPIUL TULCEA
35
Grădiniţa cu program prelungit nr.17
Locţiitor
FLOARE
SORINA
71
MUNICIPIUL TULCEA
36
Colegiul Tehnic “Henry Coandă”
Preşedinte
LOPĂTARU
CONSTANŢA
72
MUNICIPIUL TULCEA
36
Colegiul Tehnic “Henry Coandă”
Locţiitor
MUSTAFA-TUDOR
SEVER
73
MUNICIPIUL TULCEA
37
Biblioteca Judeţeană
Preşedinte
VIERU
NICOLETA
74
MUNICIPIUL TULCEA
37
Biblioteca Judeţeană
Locţiitor
SIMIONOV
LUCIANA
75
MUNICIPIUL TULCEA
38
Colegiul Economic ” Delta Dunării”
Preşedinte
GHEORGHIU
VIORICA-ALINA
76
MUNICIPIUL TULCEA
38
Colegiul Economic ” Delta Dunării”
Locţiitor
PETRICHEI
LILIANA
77
MUNICIPIUL TULCEA
39
Colegiul Economic ” Delta Dunării”
Preşedinte
PEIU
MARIA-MIOARA
78
MUNICIPIUL TULCEA
39
Colegiul Economic ” Delta Dunării”
Locţiitor
PALADE
FLORICA-IONELA
79
MUNICIPIUL TULCEA
40
Grădiniţa cu Program Prelungit de pe lângă Liceul Tehnologic Agricol Nicolae Cornăţeanu
Preşedinte
STANCIU
LENUŢA
80
MUNICIPIUL TULCEA
40
Grădiniţa cu Program Prelungit de pe lângă Liceul Tehnologic Agricol Nicolae Cornăţeanu
Locţiitor
TUDORACHE
ELENA
81
MUNICIPIUL TULCEA
41
Colegiul “Anghel Saligny”
Preşedinte
RAMASESCU
VICTORIA
82
MUNICIPIUL TULCEA
41
Colegiul “Anghel Saligny”
Locţiitor
STRETEA
RODICA-ELENA
83
MUNICIPIUL TULCEA
42
Casa de Cultură
Preşedinte
MERCAŞ
DOREL
84
MUNICIPIUL TULCEA
42
Casa de Cultură
Locţiitor
STAN
CLAUDIA
85
MUNICIPIUL TULCEA
43
Casa de Cultură
Preşedinte
RUSU
EMILIA
86
MUNICIPIUL TULCEA
43
Casa de Cultură
Locţiitor
DUMITRESCU
OVIDIU-ANTON
87
MUNICIPIUL TULCEA
44
Colegiul Dobrogean “Spiru Haret”
Preşedinte
ACHIREI
VASILE
88
MUNICIPIUL TULCEA
44
Colegiul Dobrogean “Spiru Haret”
Locţiitor
CUPRIAN
AGAFIA
89
MUNICIPIUL TULCEA
45
Şcoala Gimnazială “Nifon Bălăşescu”
Preşedinte
GHEORGHE
ION
90
MUNICIPIUL TULCEA
45
Şcoala Gimnazială “Nifon Bălăşescu”
Locţiitor
CĂLIN
ANDREEA- FLORENTINA
91
MUNICIPIUL TULCEA
46
Şcoala Gimnazială “Nifon Bălăşescu”
Preşedinte
CARASTOIAN- GHIŢĂ
MIRELA
92
MUNICIPIUL TULCEA
46
Şcoala Gimnazială “Nifon Bălăşescu”
Locţiitor
BRUMĂ
IULIA
93
MUNICIPIUL TULCEA
47
Şcoala Gimnazială “Nifon Bălăşescu”
Preşedinte
IORDACHE
SIMONA-PARASCHIVA
94
MUNICIPIUL TULCEA
47
Şcoala Gimnazială “Nifon Bălăşescu”
Locţiitor
BĂTRÂNAC
DANIELA
95
MUNICIPIUL TULCEA
48
Şcoala Profesională “Danubius”
Preşedinte
IFRIM
ANA-MARIA
96
MUNICIPIUL TULCEA
48
Şcoala Profesională “Danubius”
Locţiitor
NURMAMET
ULCHER
97
MUNICIPIUL TULCEA
49
Şcoala Profesională “Danubius”
Preşedinte
MATEI
CAMELIA
98
MUNICIPIUL TULCEA
49
Şcoala Profesională “Danubius”
Locţiitor
VRĂMULEŢ
MARIA-PARASCHIVA
99
MUNICIPIUL TULCEA
50
Şcoala Primară Nr. 9
Preşedinte
MÂŞU
ANTONETA
100
MUNICIPIUL TULCEA
50
Şcoala Primară Nr. 9
Locţiitor
VAICUM
VIORICA
101
MUNICIPIUL TULCEA
51
Şcoala Primară Nr. 9
Preşedinte
POCORA-COJMAN
GENOVEVA
102
MUNICIPIUL TULCEA
51
Şcoala Primară Nr. 9
Locţiitor
ŞERBENCU
MARIAN-ADRIAN
103
MUNICIPIUL TULCEA
S2
Şcoala Gimnazială “loan Neniţescu”
Preşedinte
BĂSĂU
MARIAN
104
MUNICIPIUL TULCEA
S2
Şcoala Gimnazială “loan Neniţescu”
Locţiitor
BĂLTEAN
CAMELIA-LILIANA
10S
MUNICIPIUL TULCEA
S3
Şcoala Gimnazială “loan Neniţescu”
Preşedinte
CHIRIAC
DANA-OTILIA
106
MUNICIPIUL TULCEA
S3
Şcoala Gimnazială “loan Neniţescu”
Locţiitor
ALEXANDROV
CRISTIAN
10l
ORAŞ BABADAG
S4
GRUP SCOLAR DIMITRIE CANTEMIR
Preşedinte
DRAGU
VIORICA
10B
ORAŞ BABADAG
S4
GRUP SCOLAR DIMITRIE CANTEMIR
Locţiitor
ROŞU
ELENA
109
ORAŞ BABADAG
SS
SCOALA GENERALA NR.1 MIRCEA CEL BATRAN
Preşedinte
POHRIB
GABRIELA
110
ORAŞ BABADAG
SS
SCOALA GENERALA NR.1 MIRCEA CEL BATRAN
Locţiitor
MATROZ
SOFICA
111
ORAŞ BABADAG
S6
SCOALA GENERALA NR.2
Preşedinte
VERBAN
ŞTEFAN
112
ORAŞ BABADAG
S6
SCOALA GENERALA NR.2
Locţiitor
COZMA
LĂCRĂMIOARA- MONICA
113
ORAŞ BABADAG
Sl
Şcoala generală Nr. 3 “Constantin Brâncoveanu”
Preşedinte
PARASCHIV
AUGUSTINA
114
ORAŞ BABADAG
Si
Şcoala generală Nr. 3 “Constantin Brâncoveanu”
Locţiitor
IOANIDIS
DOMNICA
115
ORAŞ BABADAG
58
Grădiniţa de copii nr.2- Veterani
Preşedinte
POIDA
MĂDĂLINA- ECATERINA
116
ORAŞ BABADAG
58
Grădiniţa de copii nr.2- Veterani
Locţiitor
COSTEA
DANIELA
117
ORAŞ BABADAG
59
“Sala de sport Toma Aurel”
Preşedinte
IORDACHE
NICOLETA
118
ORAŞ BABADAG
59
“Sala de sport Toma Aurel”
Locţiitor
TĂTARU
ANIŞOARA
119
ORAŞ ISACCEA
60
Casa de Cultură PAUL BARBĂNEAGRĂ
Preşedinte
DRAJGU
VIOREL
120
ORAŞ ISACCEA
60
Casa de Cultură PAUL BARBĂNEAGRĂ
Locţiitor
BOZONCĂ
NICUŞOR
121
ORAŞ ISACCEA
61
Liceul Teoretic “Constantin Brătescu”
Preşedinte
ROTARU
DOINA
122
ORAŞ ISACCEA
61
Liceul Teoretic “Constantin Brătescu”
Locţiitor
PETCU
PARASCHIVA
123
ORAŞ ISACCEA
62
Grădiniţa “Constantin Brătescu”
Preşedinte
CORNICI
ALEXANDRA
124
ORAŞ ISACCEA
62
Grădiniţa “Constantin Brătescu”
Locţiitor
VLĂDĂU
MARIOARA
125
ORAŞ ISACCEA
63
Grădiniţa cu Program Normal Revărsarea
Preşedinte
MARIN
MIHAI
126
ORAŞ ISACCEA
63
Grădiniţa cu Program Normal Revărsarea
Locţiitor
CALCIU
MIHAELA
127
ORAŞ MĂCIN
64
Şcoala gimnazială “Gheorghe Banea”
Preşedinte
ÎMPUŞCATU
GHERGHINA
128
ORAŞ MĂCIN
64
Şcoala gimnazială “Gheorghe Banea”
Locţiitor
MILEA
ANCA
129
ORAŞ MĂCIN
65
Şcoala gimnazială “Gheorghe Banea”
Preşedinte
ŢURCAN
EUGEN-FLORIN
130
ORAŞ MĂCIN
65
Şcoala gimnazială “Gheorghe Banea”
Locţiitor
CRISTU
LENUŢA
131
ORAŞ MĂCIN
66
Grădiniţa nr. 3
Preşedinte
JALEA
MARIAN
132
ORAŞ MĂCIN
66
Grădiniţa nr. 3
Locţiitor
MĂZĂRESCU
MIHAELA
133
ORAŞ MĂCIN
67
Şcoala gimnazială nr. 1
Preşedinte
MATACHE
NARCISA-RODICA
134
ORAŞ MĂCIN
67
Şcoala gimnazială nr. 1
Locţiitor
NISTOR
IOANA
135
ORAŞ MĂCIN
68
Şcoala gimnazială nr. 1
Preşedinte
FELEA
GABRIEL-IURI
136
ORAŞ MĂCIN
68
Şcoala gimnazială nr. 1
Locţiitor
CROITORU
GINA
137
ORAŞ MĂCIN
69
Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci”
Preşedinte
PETROIAŞ
MIOARA
138
ORAŞ MĂCIN
69
Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci”
Locţiitor
COTOI
COSTEL
139
ORAŞ MĂCIN
70
Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci”
Preşedinte
COTOI
DIDINA
140
ORAŞ MĂCIN
70
Liceul teoretic” Gheorghe Munteanu Murgoci”
Locţiitor
SANDU
MAGDALENA
141
ORAŞ SULINA
71
Scoala I- IV – Incapere expozitionala
Preşedinte
BUJENIŢĂ
COSTICĂ
142
ORAŞ SULINA
71
Scoala I- IV – Incapere expozitionala
Locţiitor
EPIFANOV
SPERANŢA
143
ORAŞ SULINA
72
Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina
Preşedinte
GHEORGHE
SILVIU
144
ORAŞ SULINA
72
Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina
Locţiitor
MAXIM
ANA
145
ORAŞ SULINA
73
Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina
Preşedinte
OLARU
ECATERINA
146
ORAŞ SULINA
73
Liceul “Jean Bart”, localitatea Sulina
Locţiitor
CARACUDĂ
ALINA
147
ORAŞ SULINA
74
Primăria oraşului Sulina
Preşedinte
HRISTODULO
EMILIA
148
ORAŞ SULINA
74
Primăria oraşului Sulina
Locţiitor
DANILOV
LUCIA
149
Comuna BAIA
75
ŞCOALA GIMNAZIALĂ BAIA
Preşedinte
DAMIAN
FLORENTINA-DANIELA
150
Comuna BAIA
75
ŞCOALA GIMNAZIALĂ BAIA
Locţiitor
CULICENCO
EUGENIA
151
Comuna BAIA
76
ŞCOALA CU CLASELE 1- IV BAIA
Preşedinte
DUMITRU
TEODOR-VALENTIN
152
Comuna BAIA
76
ŞCOALA CU CLASELE 1- IV BAIA
Locţiitor
CULCEA
ELENA
153
Comuna BAIA
77
ŞCOALA PRIMARĂ CAMENA
Preşedinte
CĂRŢUNĂ
SULTANA
154
Comuna BAIA
77
ŞCOALA PRIMARĂ CAMENA
Locţiitor
RĂICAN
PAUL
155
Comuna BAIA
78
Şcoala cu clasele l-IV CAUGAGIA
Preşedinte
ANDREI
AGORA
156
Comuna BAIA
78
Şcoala cu clasele l-IV CAUGAGIA
Locţiitor
MARTALOG
MARIANA-ROZALIA
157
Comuna BAIA
79
ŞCOALA PRIMARĂ PANDURU
Preşedinte
FERUŢĂ
DORINA-LAURA
158
Comuna BAIA
79
ŞCOALA PRIMARĂ PANDURU
Locţiitor
BĂLOI
DUMITRU
159
Comuna BAIA
80
ŞCOALA GIMNAZIALĂ CEAMURLIA DE SUS
Preşedinte
MALIU
MIHAI
160
Comuna BAIA
80
ŞCOALA GIMNAZIALĂ CEAMURLIA DE SUS
Locţiitor
PAŞOL
NICOLETA
161
Comuna BEIDAUD
81
Instituţia Primarului Comunei Beidaud
Preşedinte
ENE
MARIANA
162
Comuna BEIDAUD
81
Instituţia Primarului Comunei Beidaud
Locţiitor
COSTEA
VASILICA-DANIELA
163
Comuna BEIDAUD
82
Caminul cultural
Preşedinte
RUSU
MIHAELA-ROXANA
164
Comuna BEIDAUD
82
Caminul cultural
Locţiitor
UNGUREANU
FLORIN
165
Comuna BEIDAUD
83
Caminul cultural
Preşedinte
GEAMBAŞ
LENUŢA
166
Comuna BEIDAUD
83
Caminul cultural
Locţiitor
PANAIT
ELISABETA
167
Comuna BEŞTEPE
84
Şcoala gimnazială Beştepe
Preşedinte
ORUNĂ
VIORICA
168
Comuna BEŞTEPE
84
Şcoala gimnazială Beştepe
Locţiitor
MITITELU
MARIA
169
Comuna BEŞTEPE
85
Şcoala
Preşedinte
NIŢĂ
ION
170
Comuna BEŞTEPE
85
Şcoala
Locţiitor
CARAVELA
IOANA
171
Comuna C.A. ROSETTI
86
Şcoala primară
Preşedinte
MAXIM
CLAUDIA-ANDREEA
172
Comuna C.A. ROSETTI
86
Şcoala primară
Locţiitor
ANTONESCU
ECATERINA
173
Comuna C.A. ROSETTI
87
Şcoala primară
Preşedinte
DITCOV
MARIA-MAGDALENA
174
Comuna C.A. ROSETTI
87
Şcoala primară
Locţiitor
LEONTE
MIHAELA-VIRGINIA
175
Comuna C.A. ROSETTI
88
Şcoala gimnazială
Preşedinte
MAXIM
ION
176
Comuna C.A. ROSETTI
88
Şcoala gimnazială
Locţiitor
PETREA
MIHAELA
177
Comuna CARCALIU
89
Şcoala Gimnaziala Carcaliu
Preşedinte
LIPAT
USTINIA
178
Comuna CARCALIU
89
Şcoala Gimnaziala Carcaliu
Locţiitor
DOBRE
ŞTEFANA
179
Comuna CARCALIU
90
Şcoala Gimnaziala Carcaliu
Preşedinte
MATEI
JENI
180
Comuna CARCALIU
90
Şcoala Gimnaziala Carcaliu
Locţiitor
PETRE
CRISTINA
181
Comuna CASIMCEA
91
Şcoala
Preşedinte
BRĂDESCU
CRISTINA
182
Comuna CASIMCEA
91
Şcoala
Locţiitor
ŞERBAN
ANGHEL
183
Comuna CASIMCEA
92
Şcoala gimnazială
Preşedinte
FRIGIOIU
EMIL-DUMITRU
184
Comuna CASIMCEA
92
Şcoala gimnazială
Locţiitor
CAPLAT
ION
185
Comuna CASIMCEA
93
Şcoala primară
Preşedinte
GANEA
LUMINIŢA
186
Comuna CASIMCEA
93
Şcoala primară
Locţiitor
BECIU
NICOLETA
187
Comuna CASIMCEA
94
Şcoala primară
Preşedinte
ROŞIAN
GHEORGHE
188
Comuna CASIMCEA
94
Şcoala primară
Locţiitor
SIMEDREA
PETRE
189
Comuna CASIMCEA
95
Şcoala primară
Preşedinte
COMŞA
VIORICA-ELENA
190
Comuna CASIMCEA
95
Şcoala primară
Locţiitor
COFEI
ELENA
191
Comuna CEAMURLIA DE JOS
96
ŞCOALA GIMNZIALĂ Cemurlia DE JOS
Preşedinte
STOICESCU
DAN-CRISTIAN
192
Comuna CEAMURLIA DE JOS
97
ŞCOALA GIMNZIALĂ
Locţiitor
CONŢU
ALINA COSMINA
193
Comuna CEAMURLIA DE JOS
97
ŞCOALA PRIMARĂ LUNCA
Preşedinte
ŞTEFAN
HARALAMBIE
194
Comuna CEAMURLIA DE JOS
97
ŞCOALA PRIMARĂ LUNCA
Locţiitor
FILIMON
IONELA
195
Comuna CEATALCHIOI
98
Şcoala Veche
Preşedinte
PALTENIE
DANIEL
196
Comuna CEATALCHIOI
98
Şcoala Veche
Locţiitor
ANGHEL
EUGENIA
197
Comuna CEATALCHIOI
99
Căminul Cultural
Preşedinte
MACRA
IOAN
198
Comuna CEATALCHIOI
99
Căminul Cultural
Locţiitor
AMIHALACHIOAIA
ELENA
199
Comuna CEATALCHIOI
100
Şcoala Veche
Preşedinte
MOROZOV
MARIUS CORNEL
200
Comuna CEATALCHIOI
100
Şcoala Veche
Locţiitor
PASCALE
DIANA-ANDREEA
201
Comuna CERNA
101
Şcoala Mircea Vodă
Preşedinte
CHITA
VERONICA- VANGHELINA
202
Comuna CERNA
101
Şcoala Mircea Vodă
Locţiitor
ANTONESCU
MIRABELA
203
Comuna CERNA
102
Şcoala Gimnazială “Panait Cerna”
Preşedinte
BANDULA
LEFTER
204
Comuna CERNA
102
Şcoala Gimnazială “Panait Cerna”
Locţiitor
CRICEA
ION
205
Comuna CERNA
103
Şcoala Traian
Preşedinte
PEŞU
NĂSTASE
206
Comuna CERNA
103
Şcoala Traian
Locţiitor
PRÎNZĂ
NICUŞOR
207
Comuna CERNA
104
Şcoala General Praporgescu
Preşedinte
CHITA
HRISTU
208
Comuna CERNA
104
Şcoala General Praporgescu
Locţiitor
CIOLACHE
DUMITRU
209
Comuna CHILIA VECHE
105
camin cultural
Preşedinte
CIOCOI
GABRIELA
210
Comuna CHILIA VECHE
105
camin cultural
Locţiitor
BACCELA
LUCICA
211
Comuna CHILIA VECHE
106
CAMIN CULTURAL
Preşedinte
PERIJOC
AURORA
212
Comuna CHILIA VECHE
106
CAMIN CULTURAL
Locţiitor
TERENTE
MARIA
213
Comuna CIUCUROVA
107
Şcoala gimnazială
Preşedinte
JOGHIU
SIMONA-LIŢA
214
Comuna CIUCUROVA
107
Şcoala gimnazială
Locţiitor
TUDOR
IOANA
215
Comuna CIUCUROVA
108
Şcoala primară
Preşedinte
VASILE
FLORENTINA
216
Comuna CIUCUROVA
108
Şcoala primară
Locţiitor
MUSTAFA
RESMIE-INGI
217
Comuna CIUCUROVA
109
Şcoala primară
Preşedinte
DRĂGOI
LILIANA-VASILICA
218
Comuna CIUCUROVA
109
Şcoala primară
Locţiitor
PROHOR
LENUŢA
219
Comuna CRIŞAN
110
Şcoala Gimnazială Crisan
Preşedinte
MACARENCU
DANIELA
220
Comuna CRIŞAN
110
Şcoala Gimnazială Crisan
Locţiitor
CIMPOEŞU
DOINA
221
Comuna CRIŞAN
111
Şcoala Primară Caraorman
Preşedinte
GOLDAN
ŞTEFANIA-LIVIA
222
Comuna CRIŞAN
111
Şcoala Primară Caraorman
Locţiitor
MACARENCU
VALENTINA
223
Comuna CRIŞAN
112
Şcoala Gimnazială Mila23
Preşedinte
MARCOV
PAULA
224
Comuna CRIŞAN
112
Şcoala Gimnazială Mila23
Locţiitor
CHITAI
CRISTINA-ECATERINA
225
Comuna DĂENI
113
Cămin Cultural
Preşedinte
IVAN
MIHAELA
226
Comuna DĂENI
113
Cămin Cultural
Locţiitor
ILIE
ION
227
Comuna DOROBANŢII
114
SCOALA GIMNAZIALA DOROBANTU
Preşedinte
GROPENEANU
TANŢA
228
Comuna DOROBANŢII
114
SCOALA GIMNAZIALA DOROBANTU
Locţiitor
BUJA
CONSTANTIN
229
Comuna DOROBANŢII
115
Cămin cultural
Preşedinte
ILIE
VIORICA
230
Comuna DOROBANŢII
115
Cămin cultural
Locţiitor
PETCU
GHEORGHE
231
Comuna DOROBANŢII
116
Şcoala Meşteru
Preşedinte
ARDELEANU
IULIAN
232
Comuna DOROBANŢII
116
Şcoala Meşteru
Locţiitor
ALDEŞ
STELICĂ
233
Comuna FRECĂŢEI
117
Camin Cultural Frecatei
Preşedinte
ZORILĂ
JANET-IULIA
234
Comuna FRECĂŢEI
117
Camin Cultural Frecatei
Locţiitor
UNGUREANU
LUMINIŢA-DORINA
235
Comuna FRECĂŢEI
118
Centru multifunctional Cataloi
Preşedinte
MANEA
LĂCRĂMIOARA
236
Comuna FRECĂŢEI
118
Centru multifunctional Cataloi
Locţiitor
MILEA
FELICIA
237
Comuna FRECĂŢEI
119
Camin Cultural Posta
Preşedinte
MICAN
DANIELA
238
Comuna FRECĂŢEI
119
Camin Cultural Posta
Locţiitor
STOIAN
PAULA
239
Comuna FRECĂŢEI
120
CĂMIN CULTURAL TELIŢA
Preşedinte
MOROZENCU
IONEL
240
Comuna FRECĂŢEI
120
CĂMIN CULTURAL TELIŢA
Locţiitor
SIDOROV
MARIAN
241
Comuna GRECI
121
Căminul Cultural Greci
Preşedinte
HAINAGIU
RODICA
242
Comuna GRECI
121
Căminul Cultural Greci
Locţiitor
AXENTIEV
ANA
243
Comuna GRECI
122
ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI, CORP B
Preşedinte
PINTILIE
ANICA
244
Comuna GRECI
122
ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI, CORP B
Locţiitor
LUNGU
EMIL
245
Comuna GRECI
123
ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI, CORP B
Preşedinte
TĂUŞEAN
FELICIA
246
Comuna GRECI
123
ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRECI, CORP B
Locţiitor
SAMOILĂ
LILIANA
247
Comuna GRINDU
124
Centrul social pentru persoane defavorizate
Preşedinte
GHEORGHIŢĂ
AUREL
248
Comuna GRINDU
124
Centrul social pentru persoane defavorizate
Locţiitor
CHIRILĂ
GENICA
249
Comuna HAMCEARCA
125
SCOALA
Preşedinte
BADEA
CONSTANTIN
250
Comuna HAMCEARCA
125
SCOALA
Locţiitor
BIBICA
FLORENTIN
251
Comuna HAMCEARCA
126
SCOALA
Preşedinte
TEODOROV
ALEXANDRU
252
Comuna HAMCEARCA
126
SCOALA
Locţiitor
BIBICA
CRISTINA-MĂDĂLINA
253
Comuna HAMCEARCA
127
SCOALA
Preşedinte
CHIŢU
OLIMPIA
254
Comuna HAMCEARCA
127
SCOALA
Locţiitor
TOADER
LUMINIŢA
255
Comuna HORIA
128
Şcoala cu clasele l-IV
Preşedinte
DĂINEANU
DOINA
256
Comuna HORIA
128
Şcoala cu clasele l-IV
Locţiitor
SIMION
ANDREI
257
Comuna HORIA
129
Gradinita Floresti
Preşedinte
MACHEDON
DUMITRA
258
Comuna HORIA
129
Gradinita Floresti
Locţiitor
ALEXE
CHIRICĂ
259
Comuna HORIA
130
Gradinita Horia
Preşedinte
MOTOC
TEODORA
260
Comuna HORIA
130
Gradinita Horia
Locţiitor
CÎRJAN
SIMONA
261
Comuna I.C.BRĂTIANU
131
Căminul Cultural
Preşedinte
MUNTEANU-DĂNILĂ
MILICA
262
Comuna I.C.BRĂTIANU
131
Căminul Cultural
Locţiitor
VASILESCU
IULIANA
263
Comuna IZVOARELE
132
Şcoala gimnazială
Preşedinte
IORGU
MARIA
264
Comuna IZVOARELE
132
Şcoala gimnazială
Locţiitor
KLEIN
ALINA
265
Comuna IZVOARELE
133
Şcoala primară
Preşedinte
IOFCIU
LENUŢA
266
Comuna IZVOARELE
133
Şcoala primară
Locţiitor
DASCĂLU
NICULAI
267
Comuna IZVOARELE
134
Şcoala primară
Preşedinte
DIMA
ELISABETA
268
Comuna IZVOARELE
134
Şcoala primară
Locţiitor
ILIE
MARIANA
269
Comuna JIJILA
135
Căminul Cultural
Preşedinte
CHIPER
ELENA
270
Comuna JIJILA
135
Căminul Cultural
Locţiitor
CĂLIN
VIRGINIA-LILIANA
271
Comuna JIJILA
136
Căminul Cultural
Preşedinte
SIMA
DUMITRU
272
Comuna JIJILA
136
Căminul Cultural
Locţiitor
STANCU
RODICA
273
Comuna JIJILA
137
Căminul Cultural
Preşedinte
ADĂMACHE
IOANA
274
Comuna JIJILA
137
Căminul Cultural
Locţiitor
DUMBRAVĂ
ANASTASIA-MARCELA
275
Comuna JURILOVCA
138
Căminul Cultural
Preşedinte
NIŢU
MIHAELA
276
Comuna JURILOVCA
138
Căminul Cultural
Locţiitor
TIMOFEI
ANA
277
Comuna JURILOVCA
139
Şcoala Primară Vişina
Preşedinte
FOMICI
LUIZA
278
Comuna JURILOVCA
139
Şcoala Primară Vişina
Locţiitor
PETCU
NINA
279
Comuna JURILOVCA
140
Şcoala generală
Preşedinte
NIŢU
ADRIANA
280
Comuna JURILOVCA
140
Şcoala generală
Locţiitor
ROMANOV
IULIANA
281
Comuna JURILOVCA
141
Căminul Cultural Jurilovca
Preşedinte
DAMIAN
DANIELA
282
Comuna JURILOVCA
141
Căminul Cultural Jurilovca
Locţiitor
STOICA
CRINA-LAURA
283
Comuna LUNCAVIŢA
142
CĂMIN CULTURAL
Preşedinte
ANDRABULEA
MARICICA-LUMINIŢA
284
Comuna LUNCAVIŢA
142
CĂMIN CULTURAL
Locţiitor
ALEXANDRU
LUMINIŢA-CARMEN
285
Comuna LUNCAVIŢA
143
CĂMIN CULTURAL
Preşedinte
NECULIŢĂ
MARICEL
286
Comuna LUNCAVIŢA
143
CĂMIN CULTURAL
Locţiitor
MANGHIUC
GABRIELA
287
Comuna LUNCAVIŢA
144
Şcoala generală
Preşedinte
CRISTEA
CONSTANŢA-GELUŢA
288
Comuna LUNCAVIŢA
144
Şcoala generală
Locţiitor
ANDONE
CONSTANŢA
289
Comuna MAHMUDIA
145
LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE BACALU”
Preşedinte
CRISTEA
VASILICA
290
Comuna MAHMUDIA
145
LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE BACALU”
Locţiitor
EROFEI
IONICA
291
Comuna MAHMUDIA
146
LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE BACALU”
Preşedinte
PRICOP
TANIA
292
Comuna MAHMUDIA
146
LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE BACALU”
Locţiitor
VĂDUVA
CRISTIAN-FLORIN
293
Comuna MALIUC
147
ŞCOALA PRIMARĂ Gorgova
Preşedinte
CONDRATOV
VIORICA
294
Comuna MALIUC
147
ŞCOALA PRIMARĂ Gorgova
Locţiitor
SPIRIDON
MIHAI
295
Comuna MALIUC
148
ŞCOALA GIMNAZIALĂ MALIUC
Preşedinte
MITITELU
ALINA
296
Comuna MALIUC
148
ŞCOALA GIMNAZIALĂ MALIUC
Locţiitor
STAN
MARCELA
297
Comuna MALIUC
149
ŞCOALA “IOAN NENITESCU ” PARTIZANI ‘
Preşedinte
BEGLECCIU
MARIAN
298
Comuna MALIUC
149
ŞCOALA “IOAN NENITESCU ” PARTIZANI
Locţiitor
JALTAPOP
MARIANA-LILIANA
299
Comuna MIHAI BRAVU
150
Şcoala cu clasele l-IV
Preşedinte
PAVEL
VIORICA
300
Comuna MIHAI BRAVU
150
Şcoala cu clasele l-IV
Locţiitor
DOBLEAGĂ
PETRICA
301
Comuna MIHAI BRAVU
151
Şcoala cu clasele l-VIII
Preşedinte
DRAGU
ELENA-SIMINA
302
Comuna MIHAI BRAVU
151
Şcoala cu clasele l-VIII
Locţiitor
BRAHNEA
GEORGE
303
Comuna MIHAI BRAVU
152
Şcoala Gimnazială Turda
Preşedinte
NEPOTU
CHIRICÁ
304
Comuna MIHAI BRAVU
152
Şcoala Gimnazială Turda
Locţiitor
DAVID-ILIOARĂ
ECATERINA
305
Comuna MIHAIL KOGĂLNICEANU
153
Şcoala Primară Lăstuni
Preşedinte
BRATU
COSMIN
306
Comuna MIHAIL KOGĂLNICEANU
153
Şcoala Primară Lăstuni
Locţiitor
VOICU
CARMEN-MARIANA
307
Comuna MIHAIL KOGĂLNICEANU
154
Şcoala primară Rîndunica
Preşedinte
ARGHIR
SILVIA
308
Comuna MIHAIL KOGĂLNICEANU
154
Şcoala primară Rîndunica
Locţiitor
OLTEANU
IONELA
309
Comuna MIHAIL KOGĂLNICEANU
155
Şcoala Gimnazială Mihail Kogălniceanu
Preşedinte
PINTOIU
GHEORGHE-PAVEL
310
Comuna MIHAIL KOGĂLNICEANU
155
Şcoala Gimnazială Mihail Kogălniceanu
Locţiitor
STAMATE
RUXANDA
311
Comuna MURIGHIOL
156
Cămin cultural Murighiol
Preşedinte
MITITELU
ANDRADA-LORETA
312
Comuna MURIGHIOL
156
Cămin cultural Murighiol
Locţiitor
OLTEANU
MIHAI
313
Comuna MURIGHIOL
157
Şcoala cu clasele l-IV Colina
Preşedinte
PALADE
STELA
314
Comuna MURIGHIOL
157
Şcoala cu clasele l-IV Colina
Locţiitor
GANEA
IONUŢ
315
Comuna MURIGHIOL
158
Şcoala cu clasele l-IV Dunavăţu de Jos
Preşedinte
GHERGA
MARIA
316
Comuna MURIGHIOL
158
Şcoala cu clasele l-IV Dunavăţu de Jos
Locţiitor
STAICU
MARIA
317
Comuna MURIGHIOL
159
Şcoala cu clasele l-IV Dunavăţu de Sus
Preşedinte
CUCERAVE
DANIELA
318
Comuna MURIGHIOL
159
Şcoala cu clasele l-IV Dunavăţu de Sus
Locţiitor
SIMIONOV
LIVIA
319
Comuna MURIGHIOL
160
Şcoala cu clasele l-IV Plopul
Preşedinte
MILITARU
GEORGIANA
320
Comuna MURIGHIOL
160
Şcoala cu clasele l-IV Plopul
Locţiitor
ION
ALEXANDRU
321
Comuna MURIGHIOL
161
Cămin Cultural Sarinasuf
Preşedinte
SCOROHOD
CONSTANTINA
322
Comuna MURIGHIOL
161
Cămin Cultural Sarinasuf
Locţiitor
CIOCAN
SIMONA-FLORENŢA
323
Comuna NALBANT
162
Şcoala cu clasele l-IV
Preşedinte
MURARU
PAULA
324
Comuna NALBANT
162
Şcoala cu clasele l-IV
Locţiitor
GURIŢĂ
ELENA
325
Comuna NALBANT
163
Şcoala cu clasele l-VIII
Preşedinte
COSTEA
EMILIA
326
Comuna NALBANT
163
Şcoala cu clasele l-VIII
Locţiitor
BARBU
DUMITRU
327
Comuna NALBANT
164
Şcoala Gimnazială Nicolae Bălcescu
Preşedinte
ANDONE
VALENTINA
328
Comuna NALBANT
164
Şcoala Gimnazială Nicolae Bălcescu
Locţiitor
LUŢU
MIRELA
329
Comuna NICULIŢEL
165
Şcoala Gimnazială “Nichifor Ludovig”
Preşedinte
CĂLIN
EMILIA
330
Comuna NICULIŢEL
165
Şcoala Gimnazială “Nichifor Ludovig”
Locţiitor
ANGHELACHE
GEORGE
331
Comuna NICULIŢEL
166
Şcoala Gimnazială “Nichifor Ludovig”
Preşedinte
MOCANU
DANIELA
332
Comuna NICULIŢEL
166
Şcoala Gimnazială “Nichifor Ludovig”
Locţiitor
FILIN
SEVASTINA
333
Comuna NICULIŢEL
167
Grădiniţa de copii
Preşedinte
TOPOLIANU
DUMITRA
334
Comuna NICULIŢEL
167
Grădiniţa de copii
Locţiitor
RAZNOVEANU
CORNELIA
335
Comuna NUFĂRU
168
Şcoala cu clasele l-IV
Preşedinte
EFRIMOV
DANIELA-GEORGETA
336
Comuna NUFĂRU
168
Şcoala cu clasele l-IV
Locţiitor
ENE
ARIADNA-CARMEN
337
Comuna NUFĂRU
169
Şcoala cu clasele l-VIII
Preşedinte
MACHEDON
AURORA
338
Comuna NUFĂRU
169
Şcoala cu clasele l-VIII
Locţiitor
ŞMOLENIC
FLORENŢA
339
Comuna NUFĂRU
170
Centrul Cultural Administrativ Social
Preşedinte
DRĂGAN
MARIANA
340
Comuna NUFĂRU
170
Centrul Cultural Administrativ Social
Locţiitor
NECULACHE
RAMONA-MIHAELA
341
Comuna OSTROV
171
Grădiniţa de copii Ostrov
Preşedinte
GHERGHIŞAN
IOANA
342
Comuna OSTROV
171
Grădiniţa de copii Ostrov
Locţiitor
SPÂNACHI
NICULAE
343
Comuna PARDINA
172
CAMINUL CULTURAL
Preşedinte
SĂRGHIE
MIRELA-FLORICA
344
Comuna PARDINA
172
CAMINUL CULTURAL
Locţiitor
POP
MIHĂILĂ
345
Comuna PECENEAGA
173
Căminul Cultural
Preşedinte
PETCU
CAMELIA
346
Comuna PECENEAGA
173
Căminul Cultural
Locţiitor
ENE
RODICA
347
Comuna SARICHIOI
174
Şcoala Primară Sabangia
Preşedinte
CURUZAN
MIHAELA
348
Comuna SARICHIOI
174
Şcoala Primară Sabangia
Locţiitor
PUNGĂ
NICOLAI
349
Comuna SARICHIOI
175
Şcoala Primară Visterna
Preşedinte
POLIECT
ANA
350
Comuna SARICHIOI
175
Şcoala Primară Visterna
Locţiitor
TURICEANU
SOFIA
351
Comuna SARICHIOI
176
Şcoala Primară Enisala
Preşedinte
STANCIU
LUCIAN-AURELIAN
352
Comuna SARICHIOI
176
Şcoala Primară Enisala
Locţiitor
ION
SOFICA
353
Comuna SARICHIOI
177
Cămin Cultural
Preşedinte
BARCER
MIHAELA
354
Comuna SARICHIOI
177
Cămin Cultural
Locţiitor
SEVASTIAN
MĂDĂLINA
355
Comuna SARICHIOI
178
Şcoala Gimnazială Sarichioi
Preşedinte
HARALAMBIE
DANIEL
356
Comuna SARICHIOI
178
Şcoala Gimnazială Sarichioi
Locţiitor
AVRAM
IOANA
357
Comuna SARICHIOI
179
Şcoala Gimnazială Sarichioi
Preşedinte
MAXIM
ANI
358
Comuna SARICHIOI
179
Şcoala Gimnazială Sarichioi
Locţiitor
MOLDOVEANU
TATIANA
359
Comuna SFÂNTU GHEORGHE
180
CAMIN CULTURAL
Preşedinte
TULCIANU
VASILICA
360
Comuna SFÂNTU GHEORGHE
180
CAMIN CULTURAL
Locţiitor
ŢACU
ANDREI
361
Comuna SLAVA CERCHEZĂ
181
Consiliul Local
Preşedinte
GUREI
RODICA-VALENTINA
362
Comuna SLAVA CERCHEZĂ
181
Consiliul Local
Locţiitor
MACAR
IRINA
363
Comuna SLAVA CERCHEZĂ
182
Şcoala generală cu clasele I-IV
Preşedinte
SILIVESTRU
IRINA
364
Comuna SLAVA CERCHEZĂ
182
Şcoala generală cu clasele I-IV
Locţiitor
MUNTEANU
FĂNICA
365
Comuna SMÂRDAN
183
Şcoala gimnazială “Maior Ioan Murgescu”
Preşedinte
MĂRCULESCU
PETRE-SORIN
366
Comuna SMÂRDAN
183
Şcoala gimnazială “Maior Ioan Murgescu”
Locţiitor
CEOROMILA
DOINA
367
Comuna SOMOVA
184
Şcoala cu clasele l-IV
Preşedinte
TRANULEA
GINA
368
Comuna SOMOVA
184
Şcoala cu clasele l-IV
Locţiitor
BUCURLESCU
ALINA
369
Comuna SOMOVA
185
Şcoala cu clasele l-IV
Preşedinte
RAICIU
MARIAN-VALENTIN
370
Comuna SOMOVA
185
Şcoala cu clasele l-IV
Locţiitor
ICHIM
GHERGHINA
371
Comuna SOMOVA
186
Şcoala “Traian Coşovei” cu clasele I-VIII
Preşedinte
MANOLACHE
ANCUŢA
372
Comuna SOMOVA
186
Şcoala “Traian Coşovei” cu clasele I-VIII
Locţiitor
TRANULEA
MUGUREL
373
Comuna STEJARU
187
Căminul Cultural
Preşedinte
MIHALCEA
EUGENIA
374
Comuna STEJARU
187
Căminul Cultural
Locţiitor
ALEXE
ALEXE
375
Comuna STEJARU
188
Grădiniţă Mina Altân-Tepe
Preşedinte
UDA
ELENA
376
Comuna STEJARU
188
Grădiniţă Mina Altân-Tepe
Locţiitor
GHERASE
MARIA
377
Comuna STEJARU
189
sediul fostei Şcoli
Preşedinte
ECONOMU
MIHAI
378
Comuna STEJARU
189
sediul fostei Şcoli
Locţiitor
NICOLAE
MARIA
379
Comuna TOPOLOG
190
Liceul Tehnologic Topolog Topolog
Preşedinte
BADIU
DANIELA-ELENA
380
Comuna TOPOLOG
190
Liceul Tehnologic Topolog Topolog
Locţiitor
ENACHE
VALENTINA-MARIA
381
Comuna TOPOLOG
191
Liceul Tehnologic Topolog
Preşedinte
SILIVESTRU
RODICA MIHAELA
382
Comuna TOPOLOG
191
Liceul Tehnologic Topolog
Locţiitor
RUSU
ION
383
Comuna TOPOLOG
192
Şcoala generală
Preşedinte
RĂFOI
LUCIAN
384
Comuna TOPOLOG
192
Şcoala generală
Locţiitor
ŞAPARTOC
DUMITRU
385
Comuna TOPOLOG
193
Şcoala generală
Preşedinte
ŞERBAN
IULIANA
386
Comuna TOPOLOG
193
Şcoala generală
Locţiitor
ŞUTILĂ
MIRELA
387
Comuna TOPOLOG
194
Şcoala generală
Preşedinte
PREOTU
GHEORGHE
388
Comuna TOPOLOG
194
Şcoala generală
Locţiitor
MITROFAN
DROSETA
389
Comuna TOPOLOG
195
Şcoala generală
Preşedinte
PANDREA
VERGINICA
390
Comuna TOPOLOG
195
Şcoala generală
Locţiitor
BREZEANU
CARMEN
391
Comuna TOPOLOG
196
Şcoala generală
Preşedinte
IONIŢĂ
TUDORIŢA
392
Comuna TOPOLOG
196
Şcoala generală
Locţiitor
PROCA
ALINA-MARIA
393
Comuna TOPOLOG
197
Şcoala generală
Preşedinte
CABUZ
PETRICA
394
Comuna TOPOLOG
197
Şcoala generală
Locţiitor
TIHNEA
ILEANA
395
Comuna TURCOAIA
198
Şcoala Gimnazială Turcoaia
Preşedinte
MOLDOVEANU
CONSTANTIN
396
Comuna TURCOAIA
198
Şcoala Gimnazială Turcoaia
Locţiitor
IONIŢĂ
MIRELA
397
Comuna TURCOAIA
199
SCOALA GIMNAZIALA TURCOAIA
Preşedinte
POPA
VIOLETA
398
Comuna TURCOAIA
199
SCOALA GIMNAZIALA TURCOAIA
Locţiitor
PANDELE
CONSTANŢA
399
Comuna VALEA NUCARILOR
200
Căminul Cultural
Preşedinte
DAVID
BOGDAN-LIVIU
400
Comuna VALEA NUCARILOR
200
Căminul Cultural
Locţiitor
DĂNILĂ
VIORICA
401
Comuna VALEA NUCARILOR
201
Căminul Cultural Agighiol
Preşedinte
NANE
LILI-CARMEN
402
Comuna VALEA NUCARILOR
201
Căminul Cultural Agighiol
Locţiitor
SILA
LILIANA-LIVIA
403
Comuna VALEA NUCARILOR
202
Cămin Cultural lazurile
Preşedinte
NICOLA
LUMINIŢA
404
Comuna VALEA NUCARILOR
202
Cămin Cultural lazurile
Locţiitor
SAVIN
AUREL
405
Comuna VALEA TEILOR
203
Şcoala Gimnazială “Mihai Eminescu” Valea Teilor
Preşedinte
CRIVĂŢ
VASILICA
406
Comuna VALEA TEILOR
203
Şcoala Gimnazială “Mihai Eminescu” Valea Teilor
Locţiitor
ŞTEFAN
NICOLAE
407
Comuna VĂCĂRENI
204
Sala de Educaţie Fizică Şcolară
Preşedinte
ŢOPA
MIHAI
40B
Comuna VĂCĂRENI
204
Sala de Educaţie Fizică Şcolară
Locţiitor
VASILACHE
PAULA

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Back to top button

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method WP_Rocket\Buffer\Cache::get_rocket_footprint() in /home/infotulc/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/Buffer/class-cache.php:293 Stack trace: #0 [internal function]: WP_Rocket\Buffer\Cache->maybe_process_buffer('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/infotulc/public_html/wp-includes/functions.php(4669): ob_end_flush() #2 /home/infotulc/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/infotulc/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/infotulc/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/infotulc/public_html/wp-includes/load.php(1007): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/infotulc/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/Buffer/class-cache.php on line 293